facebook

2018 Altın Rengi Modası

2018 yılında moda sektörüne ismini yazdıran altın rengi modası... Moda alanında her kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tasarımlarında altın rengini görmek mümkün. Özellikle bu sene farklı bir kategori olarak dövmelerde altın rengi oldukça dikkat çekti.

Altın Rengi Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

 

Ayakkabı tasarımlarında altın rengi sandaletler, spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar ve stiletto ayakkabılarda göze çarpmaktadır. Yaz aylarında giyeceğiniz sandaletleri, şort, etek, pantolon ve elbiselerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Altın rengi sandalet ve spor ayakkabılar zaten gösterişli bir model olduğu için kıyafetin rengi beyaz, siyah veya bej tonlarıyla adapte edebilirsiniz. Altın rengi topuklu ayakkabıları daha çok davet, düğün ve nişan gibi özel günlerde giymek için tercih edebilirsiniz.

                                                              Altın Rengi Ayakkabı 

Altın Rengi Çanta Modelleri

Bayanların hem günlük yaşamda hem de özel gecelerde kullandıkları vazgeçilmez aksesuarlarının başında çantalar gelmektedir. Markaların koleksiyonlarında yer alan altın rengi çanta modelleri arasında portföy, omuz çantası, çapraz çantalar ve spor sırt çantaları dikkat çekmektedir. Altın rengi çantalar, gösterişli oldukları için genellikle özel davet ve organizasyonlar için tercih edilen bir çanta diyebiliriz.

Altın Rengi Aksesuarlar

2018 yılında özellikle takılarda altın rengi tasarımlar modaya damga vurdu demek doğru olacaktır. Kolyeler, bileklikler, yüzükler, küpeler, halhallarda altın rengi en çok tercih edilen modellerin başında yerini aldı. Her kıyafet ve renk kombiniyle çok rahat bir şekilde uyum sağlayarak kullanılan altın rengi takılar, bayanların gözdesi durumunda. Özellikle 2018 yılında bayanlar arasında en çok trend olan ince zincirler üzerinde figürlerin yer aldığı altın rengi kolyelerden birkaç tane üst üste takmak diyebiliriz. Hem sokak modasında spor kıyafetlerle hem de özel davetlerde zarif ve şık elbiselerle kullanılabilen tasarımlardır.

Altın Rengi Kıyafet Modelleri

Kıyafet kategorisinde altın rengi modası da ön planda diyebiliriz. Düğün, nişan ve özel davetlerde abiye kıyafet tasarımlarında tercih edilen renklerin ilk sırasında yer almaktadır. 2018 yılında ünlülerin tercihi de ihtişam temsilcisi altın renginden yana oldu diyebiliriz. Özel davetlerin yanı sıra sokak modasında da altın rengi kıyafetler dikkat çekmektedir.

2018 Altın Rengi Modası Yazısına Yorum Yap