facebook

Desenli İnce Çorap Modelleri

Genç kızlar ve kadınlar arasında son günlerde yayılan desenli ince çorap merakı hız kesmeden devam ediyor. Her yaştan kadına hitap eden modeller çoktan vitrinlerde yerini almış durumda. Fiyatları ise cep yakmadan güzel alternatifler sunuyor.

Desenli İnce Çorap Moda Mı?

Desenli ince çoraplar 2018 yılından itibaren rağbet görmeye devam ediyor. Her yurtiçinde hem yurtdışında her yaştan ve kesimden kadın tarafından tercih edilen çoraplar birçok ünlü markanın 2019 moda defilelerinde yerini almış durumda.

Desenli Çorap Nasıl Olur?

Desenli ince çoraplar baskı yönteminin yanı sıra nakış işlemeli de olabilmektedir. Nakış işlemeli çoraplar genellikle kış aylarında tercih edilir. Çoraba baskı yöntemi ile işlenen çoraplar ise yaz aylarının vazgeçilmezidir. Desenli ince çoraplar kalp, doğa, geometrik ve ince çizgiler halinde piyasaya sürülmektedir. Bazı firmalar ise çoraplara yazı ekleyerek ayrı bir soluk getirmektedir.

 

       Kalp Desenli Çorap              İnce Desenli Çoraplar  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Desenli İnce Çorap Nasıl Kombin Edilir?

Düz ince çorapların aksine desenli ince çorapların kullanım alanları çok daha fazla yaygındır. Düz ince çoraplar genellikle ana kombini tamamlayıcı parçalar olsalar da desenli ince çoraplar tek başlarına kombin oluşturabiliyorlar. Eteklerin, şortların hatta pantolonların altına tercih edebileceğiniz desenli çoraplar ünlü markaların kataloglarında yer almaktadır. Geçtiğimiz senelerde çok tercih edilmese de 2018 senesinde ve önümüzdeki yıllarda popülerliğini artıracakmış gibi gözüküyor. Klasiğin aksine spor kıyafetler kombini çok rahat yapılan desenli çoraplar bu yönleri ile genç kızların beğenisini topluyor. Bilekte biten desenli ince çoraplar spor ayakkabılar ile mükemmel uyum yakalamaktadır

 

Desenli İnce Çorap Dayanıklı Mıdır?

Sanılanın aksine desenli ince çoraplar üzerlerine desen işlendiği için normal ince çoraplara göre daha dayanıklıdırlar. Ortalama kullanım süreleri 3 ila 7 arasında değişmektedir. Kişiden kişiye gösterilen öneme göre bu süre azabilir ya da artabilir.

 

Desenli İnce Çoraplar Nasıl Yıkanmalıdır?

İnce çorapların makinada düzgün bir şekilde yıkanabilmesi için bilinen ve önerilen en basit yöntem çamaşır torbalarıdır. Çamaşır torbasına katlanıp yerleştirilen çoraplar filenin ağzı kapatıldıktan sonra sıkma devri en düşük yıkama programında 30 derece de yıkanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

 

                                                 Makinada İnce Çorap

Desenli İnce Çorap Modelleri Yazısına Yorum Yap