facebook

En güzel Mini Etek Modelleri

Kadınların dolaplarından eksik etmediği yaz kış ayrımı yapmadan rahatlıkla giydiği bir giysi türüdür mini etek. Her kadının dolabından en azından 2 ya da 3 çeşit mini etek vardır. Mini etek farklı kumaşlardan yapılan genellikle düz üstü olarak tanımlanan etek türüdür.

Mini Etek Boyu Ne Olmalıdır?

Kişiden kişiye değişmekler beraber genel kabul gören oran dizin üzerinden bir kaç parmak üzerinde olandır. Tabi ki bu oran kişinin kısa tanımına göre değişmektedir.

Mini Etek Kumaşı Nasıldır?

Mini etek yazlık ve kışlık kumaşlardan olmak üzere genel olarak ikiye ayrılır. Kışlık mini etekler kaşe, yün ve benzeri kumaşlardan üretilip kalın kışlık çorap ile kullanılır. Yazlık ürünler birçok farklı kumaş türünden yapılmakta olup en çok tercih edene yazın terletmeyen ve ağırlık yapmayan kumaş türleridir.

Mini Etek Modeli

A pile, boru kesim, düz kesim, asimetrik gibi birçok türü olup en rahat kullanımı kişiden kişiye göre değişmektedir. Düz kesim dediğimiz model kadınlar arasında iş hayatında en çok tercih edilen etek modelidir. En güzel mini etek aslında kadının yapısal hatlarına uygun olanı tercih etmesi ile ortaya çıkar. Görece zayıf olan kadınlar en güzel mini etek modeli için daha kilolu gösterecek bol, salaş dediğimiz asimetrik kesimleri tercih etmelidirler. Yine kilo olgusu insandan insana değişeceği için hafif balık etli kadınlar düz kumaşları ya da boyuna desenli kumaşları tercih etmelidir.

Günlük Hayatta Mini Etek Kullanımı

Mini etek kadınların iş hayatlarında bir kurtarıcı iken özel hayatlarında rahatlık sağlayan bir kıyafettir. En güzel mini etek modeli kadına yürürken, otururken sorun çıkartmayan bedeninin hareketlerine izin verendir. Günlük hayatta en çok tercih edilen model düz/ çan kesim kot kumaştan elde edilmiş eteklerdir. Son günlerde fistan dediğimiz kırsal kesimden gelen kumaş deseni kadının günlük hayatta kurtarıcısı haline gelmiştir. Fistan modeller yaz ayları için kadına kolay kullanım sağlarken kumaş desenleri ile kadınlara birden fazla alternatif sunmaktadır. Her kadın kendine yakışan en güzel mini etek modelini kendi beğeni algılarına göre seçmelidir.

En güzel Mini Etek Modelleri Yazısına Yorum Yap

En güzel Mini Etek Modelleri ile İlgili Ürünler