facebook

En İyi 10 Emporio Armani Erkek Saati

Armani şık kıyafetleri, aksesuarları, gözlükleri, kozmetik ürünleri ve parfümleri ile tanınan birinci sınıf bir markadır. Moda ve stil manzarasını değiştiren büyüleyici ürünler yaratma konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Armani Exchange saat koleksiyonu ile 2017 yılında saat dünyasına adım attı. Armani tarafından satılan koleksiyon moda dünyanın en iyi aksesuar bölümünü oluşturur. Bu saatler, gündüzden geceye kolayca geçiş yapar ve klas malzemeler ve tasarımlar ile eşleştirildiğinde muhteşem görünürler. Aşağıda, nereye giderseniz gidin, satın alabileceğiniz ve bir stil ifadesi yapabileceğiniz Armani Exchange Erkek Saatlerinin bir listesi bulunmaktadır :

1. Armani Exchange Erkek Saati AX2104  : Kusursuz, Tarz ve Temiz

Bilezik tipi kayış ve yuvarlak yüz şekli ile Armani exchange erkek kol saati AX2104 zarif ve şık bir üründür. Saatin ikonik siyah iyon kaplamalı paslanmaz çelik kasası vardır. Saatin bilekliği, güvenlik tokası üzerine katlanan bir basma düğmeyle sabitlenir. Saati kullanan kişinin tarihi takip edebilmesi için çok şık ve kullanışlı bir tarih göstergeside bulunmaktadır. Bu saat 50 metreye kadar suya oldukça dayanaklıdır. Armani exchange erkek saati AX2104, kullanmadığın dönemlerde saati muhafaza edebilmek için kullanılabilecek şık ve orijinal bir Armani değişim kutusu ile birlikte gelir.

 

 

2. Armani Exchange AX1336 Erkek Kol Saati: Quartz Teknolojisi 

Armani Exchange AX1326 Erkek Kol Saati zarif siyah renkli bir kadrana sahiptir. Batarya ile hassas bir hareketle çalışır, sana zamanı hassasiyetle söyler. Zaman ve diğer fonksiyonları kolayca görülüp anlaşılacak şekildedir. Tarihi takip edebilmen için kolayca anlayabileceğin bir tarih göstergeside bulunmaktadır. Siyah renkli ve farklı aksesuar tipleriyle uyumlu bir kayışla taçlandırılmış. Bu zarif kol saati yuvarlak biçimli ve dayanıklı polikarbon malzemeden üretilmiştir. Kullanmadığın zamanlarda saatini çok iyi şekilde koruyabilecek  siyah renkli orjinal Armani değişim kutusu yanındadır.

3. Armani Exchange Erkek Saati AX2145 : Altın Sıçrama ile Klasik Çekicilik

Klasik saatleri sevenler için Armani Exchange erkek AX2145 saatleri, koleksiyonlarına hoş bir ek olabilir. Derin bir stille ve klasik çekiciliğiyle, altın bir bilezik ve koyu siyah kadran ile harika bir uyum sağlamıştır. Altın indeks dakika işaretleyicileri karmaşık şekilde değildir bu yüzden kullanımı oldukça kolaydır. 50 metre kadar suya dayanıklı özelliği, saatin suya maruz kalmadan kullanılmasını sağlamaktadır. Armani Exchange erkek AX2145 saatinin kayış sistemi bileğini çok iyi bir şekilde sardığı için, herhangi bir aktivite sırasında saatin için düşme endişesi yaşamayacaksın.

4.Armani Exchange Chronograph Erkek Satti AX1214 : Dayanıklı Paslanmaz Çelik Yapı

Dayanaklılık testini başarıyla geçecek bir saat arıyorsanız, Armani Exchange Chronograph Erkek Saati AX1214'ten  başka bir yere bakmak zorunda değilsiniz. Sağlam olmasının yanı sıra, her durumda ve ortamda kullanılmak için mükemmel bir görünüme sahiptir. Gümüş renkli bileklik tipi kayışla, resmi kıyafetlerle eşleştirildiğinde hoş görünür. Kolay açma ve kapama işlemi için tokayı katlayan bir basma düğmesi vardır. Kadran siyah renkte olup, en belirgin özelliklerinden bazıları tarih, kronograf ve  saat kadranıdır. Muhteşem nitelikleri ve üstün tasarımıyla bu saat, çoğu erkek için mükemmel olan Armani exchange erkek saatleri koleksiyonunun ayrılmaz bir parçasıdır.

5.Armani Exchange Chronograph Erkek Kol Saati AX2058 : Zarif Görünüm ve Kolay Kullanım

Mükemmel stil ve işlevsellik karışımıyla Armani Exchange Chronograph Erkek Kol Saati AX2058 , bir sonraki saat seçiminde işini kolaylaştırıyor. Çünkü şık ve zarif görünümüyle diğer saatler arasından kolaylıkla kendini belli ediyor. Saat üzerinde basit ve kullanışlı bir tarih göstergesi vardır. Bu sayade tarihi öğrenmek için başka bir şey aramana gerek kalmayacak. 50 metre kadar suya dayanıklıdır. Aynı zamanda bu saat çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Saat üzerindeki göstergeler kolay anlaşılacak şekilde tasarlanmıştır.

6. Armani Exchage Erkek Kol Saat AX2099 : Modern Erkeklere Yönelik Sofistike Saat

Modern erkeklerin ilgisine göre inşa edilen Armani exchange erkek saati AX2099, dikkat çekici bir stil çekiciliğine sahip. Altın bir kadranı var ve onu her taktığında etrafındakilere harika bir izlenim bırakacaktır. Bu saat çok dayanıklı bir saattir, 50 metre suya kadar kullanımlaya devam edilebilir. Bir konuşlandırma tokası ile tutturulmuş, incelikli bir şekilde bitirilmiş altın tonlu ayarlanabilir bilezik kayışı ile tasarlanmıştır.  Bu saat, tarih, kronograf, iç tasarım ve kadran gibi özelliklere bakıldığında, piyasadaki en iyi AX erkek saatlerinden biridir. Modern erkekler için bu inanılmaz saat, güvenli ve Orijinal Armani Exchange Ambalajında ​​geliyor.

7. Armani Exchange Erkek Kol Saati AX2322 : Sade ve Zarif

Eğer bir saat tutkunuysan, muhtemelen bir sade saatin bir kurul toplantısında veya bir röportajda sana neler kazandırdığını çok iyi bilirsin . Aşırı iddialı olmadan, Armani Exchange Erkek Kol Saati AX2322 , sana sofistike bir dokunuş katar ve eldeki iş için ciddiyetini vurgular. Orijinal bir Armani değişim paketiyle birlikte gelir ve kolay açma ve kapama işlemi için tokanın üzerinde katlanır düğme bulunur. Bu erkek siyah Armani Exchange saati, tasarımcıların sergilediği el işçiliğinin bir kanıtıdır. Siyah bir bilezik tipi tokası ve basit ama müthiş görünen yuvarlak bir yüzü vardır. Belirgin iyi görünümünün yanı sıra, 50 metreye kadar su geçirmezlik ve gelişmiş dayanıklılığa sahiptir.

8. Armani Exchange Chronograph Erkek Saati AX2092 : Parıltı, Saf  Tasarım

Armani Exchange Chronograph Erkek Saati AX2092 dayanıklılığına katkıda bulunan  kadrandaki taş şeklinde karışıma eklenen bazı ışıltı sahip paslanmaz çelik gövde bulunmaktadır. Fonksiyonelliği artıran ve günlük işlem için uygun hale getiren tarih, kronograf ve saat kadranı gibi özelliklere sahiptir. Armani exchange erkek saati, 50 metreye kadar su geçirmez ve oldukça sağlamdır. Bu gümüş renkli saat, yuvarlak bir şekle ve toka açma ve kapatma mekanizmasının üzerine basılan düğmeli bir bileklik içermektedir. Maksimum bilek büyüklüğü 21 cm olarak idealdir.

9.Armani Exchange Erkek Kol Saati AX2133 : Deri Kayışlı Klasik Tarzlı Saat

Klasik parçaları seven erkekler için bu saat idealdir, Armani Exchange AX2133 erkek kol saati  senin  stiline hitap edebilecek bir saattir. Bu zamansız parça, üzerinde Armani Exchange yazılı olan gümüş şeridiyle çarpıcı mavi bir kadran içeriyor. Saatin zengin kahverengi deri kayışı ve paslanmaz çelik kasası vardır ve 50 metreye kadar suya dayanıklı. Maksimum bilek büyüklüğü 21 cm ile çoğu erkeğin bileğiiçin uygundur. Saatin yuvarlak bir yüz şekli ve standart pin tokası vardırve açılması kolaydır. Kullanılmadığında, saatle birlikte verilen orijinal Armani değişim paketinde saklayabilirsiniz.

10. Armani Exchange Erkek Saati AX2101 : Pürüzsüz Görünüş ve Çağdaş Bir Tarz

Armani Exchange Erkek Saati AX2101 işlevsellik ve görünüm açısından  mükemmel bir karışımını sergiliyor. Bu Armani exchange erkek kol saati, parlatılmış gümüş çerçeveli düz bir deri kayışı içerir. Tarih göstergesi oldukça kullanışlıdır ve saatin bileğe sabitlenmesi için standart pim toka kullanımı kolaydır. Yeni bir stil boyutu ekleyen bir maço tasarıma ve dayanıklılık sağlayan paslanmaz çelik bir gövdeye sahiptir. Bu saat oldukça sağlam ve 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. Kullanılmadığında, saatle birlikte verilen orijinal Armani değişim paketinde saklayabilirsiniz.

En İyi 10 Emporio Armani Erkek Saati Yazısına Yorum Yap

En İyi 10 Emporio Armani Erkek Saati ile İlgili Ürünler