facebook

Kadınların Yeni Vazgeçilmezi Panço

Havaların serinlemesiyle birlikte çoğumuz yanımıza bir hırka, ceket ya da bir şal almadan dışarı çıkmamaya dikkat ediyoruz. Çoğu zaman da kıyafetlerimizi birbirine uydurmakta sıkıntı yaşıyoruz. Böyle zamanlarda ise bin bir çeşit renk ve model seçeneğiyle pançolar yardımımıza koşuyor. Pançoları kullanarak hem şık, hem modern, hem de spor bir görünüşe fazla çaba sarf etmeden sahip olabilirsiniz. Üstelik panço yalnızca kadınlar için değil, çocuklar ve az da olsa erkekler için kullanım alanı sağlıyor.

 

                                                                  Kadın, erkek, çocuk panço

 

Omuzlarda Yeni Dokunuşlar

Eğer bir panço satın almak istiyorsanız ama hangisinin size uygun olacağına karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Hem farklı renklerde, hem farklı boylarda, hem de farklı modellerde pançolara ulaşmak sandığınızdan daha kolay. Kemerli, düğmeli, düz, bağcıklı, püsküllü, yakalı, yakasız, uzun, kısa, kalın, ince... Ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda pançoların ne kadar can kurtarıcı olduğuna kendiniz şahit olacaksınız. Baharda daha ince, kışın daha kalın modelleriyle farklı mevsimlerde kullanıma da olanak sağlayan panço; tesettürlü kadınlar için de oldukça ilgi çekici ve kullanışlı bir seçenek olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

                                      

Pançoyla Farklı Tarzlar

Pançonuz size çok sade geldiyse ve siz daha canlı bir tarza sahipseniz, aksesuarlarınızı kullanarak görünüşünüze hareket katabilirsiniz. Renkli, ışıltılı küpeler ve kolyeler size bu konuda en çok yardımcı olacak parçalar olabilir. Pançonuz boğazlı veya büyük yakalı bir panço ise onu muhtemelen kolyelerinizle kullanamayacaksınız. Bu durumda üzülmeyin ve küpelerinizi devreye sokun. Elbette yüzükleriniz ve bileklikleriniz de işinize yarayacaktır. Ayrıca gözlüklerinizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer aksesuarlar size göre değilse hoşunuza giden ürünlerle makyaj yaparak yüzünüzü renklendirebilirsiniz. Pançonuzu ister dar bir kot ve spor ayakkabılarınız ya da çizmeleriniz ile giyerek spor bir görünüş yakalayabilir; isterseniz de topuklu botlarınızla kullanarak şık bir tarz elde edebilirsiniz. Kullanacağınız tarzları şekillendirmek tamamen sizin beğenilerinize bağlı. Yalnızca pançonun kesimi kollarınızın hareketini kısıtladığından sizi hangi çantayı kullanacağınız konusunda zorlayabilir. Bu nedenle el çantaları sizin için en kullanışlı ve uygun çantalar olacaktır.

 

 

 

Kadınların Yeni Vazgeçilmezi Panço Yazısına Yorum Yap