facebook

Ofis Stili Giyim Modelleri

İş hayatının temposuna ayak uydurmaya çalışırken, tarzınızdan ödün vermiş olabilirsin. Ya da iş ortamında en fazla ne kadar tarz olunabilir ki diye düşünebilirsin. Ofis hayatında bakımsız, özensiz görünmek hem sizin modunuzu hem de işinizi etkiler. Modunuz ne kadar yüksek olursa çalışma performansınız da artar. Bunlar için çok zamana veya paraya ihtiyacınız olduğunu düşünmeyin. Kendinize yakıştırdığınız renklerden, vücut tipinize uygun kesimlerden yararlanarak edineceğiniz birkaç gömlek, etek, pantolon ve elbise birbirleriyle kombinlenmek için size fayda sağlayacaktır. Ofis stili giyim modelleri yazısı, size ofis ortamında nasıl tarz sahibi olunabileceğini açıklayacaktır.

 

 

 

Ofis Stili Nasıl Oluşturulur?

Bu işe başlamadan önce vücut tipinize uygun kıyafetler edinmelisiniz. Dolapta her zaman bulunması gereken siyah parçalar da büyük yardımcınız olacaktır. Siyah düz bir elbiseyle kombin yapacağınız, siyah topuklu ayakkabı, renkli bir fular ve enseden yaptığınız dağınık bir topuzla hem stil sahibi olacak hem de ofis ortamına uyumlu olacaksınızdır.

       

 

 

 

 

                                                    

Takım Giyinmek Çok Moda!

Bu sene oldukça trend haline gelen takım giyinmek, ofis ortamında da çok uygun olacaktır. Takım pantolon-ceket, etek-bluz, etek-gömlek bunlara örnek olabilir.

                                                    

 

 

   

Ofisi Renklendir!

İş hayatının yoruculuğu ve koşturması sizi karamsar bir havaya bürüyor olabilir. Buna ek olarak da hep koyu renkler tercih ediyor olabilirsin. Bu da sizin karamsarlık seviyenizi yükseltiyor olabilir. Rengarenk giyinmek anlamına gelmiyor bu. Çoğu kadın iş ortamında renkli ve desenli giysilerden kaçınıyor. Ancak bunu dengeli bir şekilde yapmak düşündüğünüz kadar korkulması gereken bir şey olmadığını size gösterecektir. Şıklığın ne kadar da kolay elde edildiğini fark edeceksiniz. Giyeceğiniz renkli kıyafetler, hem stilinizi güçlendirecek hem de size pozitif enerji verecektir. Çiçekli midi boy eteklerle beyaz gömleklerinizi kombinleyebilirsiniz. Mavi bir pantolonla pudra bir bluz tercih edebilirsiniz. Özen göstermeniz ipucu bir tane star parçanız olmasıdır. Ayakkabınızın star olduğunu düşünüyorsanız kıyafetlerinizi daha sakin tutun. Eteğiniz çok renkliyse içerisindeki renklerden seçeceğiniz bir renk ile (en soft olanı) üstünüze bir bluz tercih edebilirsiniz. Ofis stilinizi güçlendirmek için aksesuarlardan da destek alabilirsiniz.

             

 

 

Ofis Stili Giyim Modelleri Yazısına Yorum Yap