facebook

Sıkça Sorulan Sorular

Siteniz üzerinden nasıl satın alma işlemini yapabilirim?Hiçbir yerde sepet göremedim.

Biz herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Biz hepindirimdeyiz.com'da anlaşmalı olduğumuz online mağazaların indirimli ürünlerini , kampanyalarını ve de kupon kodlarını listeliyoruz. 

Nasıl alışveriş yapabilirim?

Satın almak istediğin ürünü seçtiğinde, seni doğrudan satın alma işlemini güvenle tamamlayabileceğin mağazaya götürüyoruz. Satın alma işlemi için ödemeyi ilgili mağazada gerçekleştiriyorsun. Kargo ve müşteri hizmetleri yönlendirilmiş olduğun ilgili mağazaya aittir. Endişelenme, sana yardım edebilmek için hala buradayız! Sipariş bilgileri veya diğer soruların için bizimle iletişime geçebilirsin.

Siparişimle ilgili sorunum var?

Hepindirimdeyiz, müşterileri doğrudan ürün satışı yapan ilgili mağazaya yönlendiren bir indirim arama motorudur. Hepindirimdeyiz.com sitesinde bir ürüne almak için tıkladığınızda satın alma işlemini, kargoyu ve iadeyi gerçekleştiren mağazaya yönlendirilirsiniz. Siparişin ile ilgili sorunlarında satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğun mağaza ile iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

İade / Değişim hakkında bir sorum var?

Hepindirimdeyiz.com ürünleri doğrudan satmadığı ve göndermediği için bu konuda herhangi bir görüşümüz yoktur. Ancak, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğun mağaza ile iletişime geçersen sorunun çözümü ile alakadar olacaklardır.

Sitedeki fiyat ile yönlendirilmiş olduğum mağazadaki şu anki fiyat eşleşmiyor.

Hepindirimdeyiz.com’da görmüş olduğunuz ürün fiyatı ile yönlendirilmiş olduğunuz mağazadaki ürün fiyatı arasında tutarsızlık olduğu için çok üzgünüz. Hepindirimdeyiz.com’da ürünlerin fiyat, kampanya ve kupon kodlarının güncel olması ve bunu ziyaretçilerimize sorunsuz bir şekilde aktarmak bizim sorumluluğumuz. Fakat sitemizde bulunan ürünlerin doğrudan satışını yapmadığımız için, ilgili mağazanın gün içerisinde yapmış olduğu fiyat değişikliğinde tutarsızlıklar olabiliyor. Bu konuda sorunun çözümü için her gün iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Hepindirimdeyiz.com’a ödeme yapıyor muyuz?

Hayır, Hepindirimdeyiz.com'da satın alma işlemini gerçekleştirmediğiniz için herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Satın alma işlemini ürüne tıkladıktan sonra yönlendirilmiş olduğunuz ilgili mağazada gerçekleştiriyorsunuz. 

Bunu İstiyorum Nedir?

Satın almak istediğiniz ürün, diğer online mağazalarda  henüz indirime girmemiş ise ürünün adını veya  stok kodunu bunu istiyorum butonuna tıkladıktan sonra açılan bölüme  girerek bize iletirseniz ürün indirime girdiği zaman size mail olarak haber veriyoruz.